Amasya Haber
HV
02 ARALIK Cuma 18:47
YOL DURUMU
1Toprakkale-İskenderun (TİS) Otoyolunun Payas Kavşağı-İskenderun Kavşağı Kesimi 3-6.km.leri arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle Adana istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Hatay istikametinden iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaktadır.
2TEM Otoyolunun Gümüşova Kavşağı-Kavacık Kavşağı arasında bulunan viyadüklerin genleşme derzi onarım çalışmaları nedeniyle 22:00-06:00 saatleri arasında şerit daraltması yapıldığından sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
3Ankara-Kırıkkale yolunun 25-27.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle Ankara-Kırıkkale istikametinde şerit daraltması yapılarak ulaşım 2 şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
4Nazilli-Denizli yolunun 36.km.sinde (Ortakçı Mevkii) otoyol çalışması nedeniyle her iki yönde sol şeritler trafiğe kapatılmıştır.
5Aydıncık-Silifke yolunun 25-29.km.leri arasındaki Yeşilovacık-Aydıncık Mevkiileri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 08:00-18:00 saatleri arasında ulaşım kontrollü olarak sağlanacaktır. (17.09.2022-31.12.2022)
6Ankara-Bala-Kararakeçili yolunun 32-36.km.leri arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle Karakeçili-Bala-Ankara istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü (gidiş-geliş) olarak sağlanmaktadır.
7Elmalı-Finike yolunun 23-25.km.leri arasında meydana gelen heyelan ve çökme nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
8Karlıova-Bingöl yolunun 7-8.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
9Beşikdüzü-Trabzon yolunun 37-41.km.leri arasında (Akçaabat şehir geçişi) üstyapı bakım, onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle her iki yönde ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
10Iğdır-Dilucu Sınır Kapısı yolunun 55-61.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.
Türkiye Haberi